Hlavní navigace

Ostravak končí s blogováním

26. 12. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jeden z nejnavštěvovanějších a zřejmě nejznámější českých blogů Ostravak po dvou letech končí. V úterý to oznámil sám autor. Dva roki je dluha doba. Jak sem před dvuma rokami začinal psať prvni dřyst, ani ve snu by mě něnapadlo, kaj se to až dostaně a jake z teho budě halo. A dik za to vam všeckim! Tuž ale posledni dobu mě to jaksyk zmaha. Dluho sem važil, zvažoval a prevažoval, až sem se rozhodnul, že idealni pryležitosť, jak zavřeť kram, je dvulete vyroči, píše autor populárního blogu, který…

Jeden z nejnavštěvo­vanějších a zřejmě nejznámější českých blogů Ostravak po dvou letech končí. V úterý to oznámil sám autor. Dva roki je dluha doba. Jak sem před dvuma rokami začinal psať prvni dřyst, ani ve snu by mě něnapadlo, kaj se to až dostaně a jake z teho budě halo. A dik za to vam všeckim! Tuž ale posledni dobu mě to jaksyk zmaha. Dluho sem važil, zvažoval a prevažoval, až sem se rozhodnul, že idealni pryležitosť, jak zavřeť kram, je dvulete vyroči, píše autor populárního blogu, který za dva roky velmi úspěšné tvorby nevystoupil z anonymity. Čtenáři toto oznámení pochopitelně zrovna neoslavují.

Ostravak napsal několik knížek, kterým se na trhu poměrně daří. Jeho tvorba pronikla i do tradičních médií a objevilo se několik následovníků resp. napodobovatelů. Ostravak před časem čtenářům Lupy poskytl živý rozhovor, ale jeho identitu se odhalit nepodařilo. Svého času se spekulovalo, že za blogem Ostravak se skrývá písničkář Jarek Nohavica.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.