Hlavní navigace

"Palác zábavy" TV Barrandov: porovnejte vizi s fotografiemi stavby

27. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
27. 3. 2008

Sídlo televize Barrandov už není jen na vizualizacích architekta, ale nabývá i skutečné podoby. Fotografie ze stavby se před týdnem objevily na internetové stránce stanice. Server DigiZone.cz je pro vás porovnal s grafikou návrhu a vytvořil tři koláže, ze kterých si sami můžete udělat představu o etapě výstavby.

KOLÁŽE: Stavební fotografie versus představy architekta „Paláce zábavy“ TV Barrandov

V pražském areálu Ateliérů Barrandov viditelně pokročila výstavba nového sídla digitální televize Barrandov TV. Stavba podle návrhu architekta Dáni je díky mírné zimě v předstihu, uvádí web TV Barrandov. Postup výstavby si podle něj chválí i pověřený generální ředitel TV Barrandov Vladimír Kuba. „Palác zábavy“, jak sídlu neoficiálně říkají zaměstnanci televize, by měl být dokončen v červnu letošního roku.

ICTZ23

Pohled na webové stránky www.barrandov.tv slibuje, že se tu brzy návštěvníci dočkají zbrusu nové internetové prezentace stanice. Termín jejího startu na stránkách ale uvedený není.

ČTĚTE TAKÉ: Souhrn informací o TV Barrandov na DigiZone.cz

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.