Hlavní navigace

Panda Security s řadou 2010 přináší i antivir speciálně pro netbooky

2. 7. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Panda Security uvedla na český a slovenský trh nové verze svých produktů z řady pro rok 2010. Konkrétně jde o antivirový program Panda Antivirus Pro 2010 a bezpečnostní balíky Panda Internet Security 2010 a Panda Global Protection 2010. Hlavním hitem má být vylepšení výkonu: Panda Security slibuje uživatelům ve srovnání s předchozí produktovou řadou až o 80 procent lepší výkon všech programů. Navíc mají spotřebovat méně operační paměti: údajně pouhých 8 MB. Řada pro rok 2010 přináší…

Společnost Panda Security uvedla na český a slovenský trh nové verze svých produktů z řady pro rok 2010. Konkrétně jde o antivirový program Panda Antivirus Pro 2010 a bezpečnostní balíky Panda Internet Security 2010 a Panda Global Protection 2010. Hlavním hitem má být vylepšení výkonu: Panda Security slibuje uživatelům ve srovnání s předchozí produktovou řadou až o 80 procent lepší výkon všech programů. Navíc mají spotřebovat méně operační paměti: údajně pouhých 8 MB. Řada pro rok 2010 přináší také předělanou heuristickou analýzu. Panda Antivirus Pro 2010 má nově modul ochrany před krádeží identity.

Úplnou novinkou je bezpečnostní balíček Panda Antivirus for Netbooks. Jak už název napovídá, je určen speciálně pro uživatele netbooků, kteří si nemohou dovolit plýtvat výkonem. Kromě antiviru, který poskytuje ochranu mimo jiné i před rootkity, je součástí balíčků také ochrana před phishingem a spywarem. Nechybí osobní firewall a již zmiňovaný modul pro ochranu identity v internetovém prostředí. Pokud máte zájem, na pandasecurity.sk si můžete stáhnout časově omezené zkušební verze. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).