Hlavní navigace

Pátá satelitní služba v Česku od T-Mobile startuje za pár dní. Známe podrobnosti

21. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
21. 10. 2010

Telekomunikační operátor T-Mobile dnes oficiálně potvrdil, že se od 1. listopadu pouští také do nabídky satelitní placené televize. Služba T-Mobile televize bude dostupná na pozici 23,5 stupně východně, technickou podporu pro firmu zajistí konkurenční Skylink. T-Mobile poskytne zájemcům dvě základní nabídky – Start s osmnácti programy (pouze za aktivaci karty) a Standard – omezenou nabídku plus 25 dalších programů za 449 Kč (podmínkou je uzavření smlouvy na dva roky).

K TÉMATU: T-Mobile ve čtvrtek zřejmě představí svoji placenou satelitní televizi

T-Mobile televize bude nabízet také tematické balíčky Film a Zábava CS. V prvním nadstavbovém produktu najdou zájemci programy HBO, HBO HD, Cinemax, produkt CS TV nabídne kanály Doku CS, Kino CS a Muzika CS za 99 Kč měsíčně. Balíček sedmi HDTV stanic, označovanou jako „HD“, bude možné získat ke službě Standard za 299 Kč, ke Startu pak za 349 Kč. Služba bude fungovat na stejných technických parametrech jako konkurenční nabídka od Skylinku. T-Mobile bude fungovat na bázi virtuálního operátora.

ČTĚTE TAKÉ: Magio Sat nabídne interaktivitu i HD programy. Do Česka se zatím nechystá

cif 24 - early cena - média

Satelitní komplet s kartou vyjde na necelých šest tisíc korun (5.990 Kč), bez paraboly o 500 korun méně. Samotná karta by měla stát 1 599 Kč. Prvních dvacet dní bude mít kompletní programovou nabídku zákazník k dispozici zdarma. Mezi dotovanými přijímači jsou: Topfield SBI-20T0 a GoSat GS 7050HD. Oba přijímače mají možnost nahrávat na pevný disk a jsou připraveny pro příjem HDTV stanic. Při smlouvě na dva roky bude cena pouze 1 Kč. Firma bude používat i vlastní paraboly s logem. Konvertor bude v ceně kompletu.

Další informace a podrobný článek vám přinese DigiZone.cz v zítřejším článku

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).