Hlavní navigace

Páteční TV tipy: Obecná škola, Bláznivá dovolená a Klepání na nebeskou bránu

28. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Bláznivá dovolená - Přes celou Ameriku vyráží povedená rodina do zábavního parku, kde to chtějí společně pořádně roztočit. Park je ale uzavřen, a tak jim nezbývá nic jiného, než tam vniknout násilím. Americká komedie (1983)

  • Prima, 20:15 – komedie Obecná škola – Do chlapecké třídy v poválečném školním roce nastupuje rázný učitel Igor Hnízdo, jehož pověst je opředena hrdinskými činy. Česká komedie (1991)

  • Prima love, 20:15 – sportovní film Jak vyhrát a nezbláznit se – Venkovský advokát Mike Flaherty si přivydělává jako trenér wrestlerů. Když už to vypadá, že jeho tým nikdy nevyhraje, připlete se mu do cesty mladík s fenomenálním nadáním. Situaci ale zkomplikuje jeho penězchtivá matka. Americký sportovní film (2011)

KL22_nominace

  • Nova, 20:20 – komedie Muži v naději – Může být nevěra základem šťastného manželství? Šarmantní bonviván Rudolf je o tom přesvědčen a tvrdí, že ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat. A hlavně se ženská nesmí nudit. Rudolf svou divokou teorii s úspěchem uplatňuje v každodenní praxi, a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Česká komedie (2011)

  • ČT 2, 21:50 – akční krimithriller Klepání na nebeskou bránu – Rychlé auto, milion v kufru a poslední týden života. Německo-nizozemský akční krimithriller (1997)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.