Hlavní navigace

Pětka si registruje názvy pořadů, nechybí mezi nimi ani Zprávy z Pětky a V luftě

5. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Celkem pět ochranných známek si nechala tento týden registrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví nová televize Pětka, která zahájí vysílání 15. října.

Buřtcajk, V luftě, Nic není nemožné, Nevař z vody a Zprávy z Pětky – to jsou ochranné známky, které si nechala tento týden registrovat u patentového úřadu připravovaná celoplošná televize Pětka zaměřená na českou zábavu. Žádosti o registraci podala společnost Metropol TV, která je provozovatelem stejnojmenné pražské televize a zároveň držitelem vysílací licence Pětky. Nová televize zahájí vysílání 15. října v celoplošném pozemním multiplexu 3, na satelitu a v kabelu.

ebf - tip do článku - debata

K TÉMATU: Pětka chce ubrat nejvíc diváků Nově a České televizi. Na kampaň dá 20 milionů

Třetí televizní síť už od pondělí šíří na programové pozici Pětky čtvrthodinovou promo smyčku na její pořady. Mezi nejsilnější programové taháky má patřit bavič Zdeněk Izer se svým pořadem Buřtcajk, na obrazovce se ale také objeví Iveta Bartošová, kterou bude televize sledovat v „časosběrném dokumentu“, jež má vyústit ve zpěvaččin comeback při koncertu v pražské Lucerně, který bude Pětka pořádat. Pro Pětku ale pracují i bývalé tváře Primy family Mahulena Bočanová a Petr Vondráček, či bývalí „nováci“ Eva Jurinová a Martin Severa.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).