Hlavní navigace

Petra Dvořáka bude kontrolovat další tvář z televizní obrazovky Zdeněk Šarapatka

17. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V minulosti se objevil Zdeněk Šarapatka například na dnes již neexistují lifestylové televizi Public v pořadu Na rovinu, jednu dobu byl i moderátorem Témat Týdne na TV Barrandov.

V Radě České televize usedne po včerejší vítězné volbě poslanců bývalá televizní tvář a také bývalý spolupracovník zesnulého expremiéra Stanislava Grosse, Zdeněk Šarapatka. Ten ve včerejším souboji o pozici radního zvítězil počtem 93 hlasů z celkových 155 nad někdejším olympijským vítězem a kanoistou Martinem Doktorem a geologem Václavem Cílkem. Informovala o tom ČTK. Zpravodajská agentura zároveň upozornila, že pro Doktora hlasovalo 44 poslanců a Cílek obdržel pouhých 10 hlasů.

KL22 hlasovani

Z ARCHIVU: TV Barrandov odsunula debatu Témata Týdne se Zdeňkem Šarapatkou až na půlnoc

O Zdeňku Šarapatkovi jsme se na DigiZone.cz v posledních měsících několikrát zmiňovali. Naposledy to bylo před dvěma lety, kdy ho nahradil v moderování diskusního pořadu Témata Týdne Tomáš Vyšohlíd. V minulosti byl někdejší šéf kabinetu sociálnědemokratických premiérů také tváří dnes již neexistující lifestylové televize Public, kde měl vlastní pořad Na rovinu. Šarapatka byl taktéž jednu dobu tváří brněnské regionální televize BTV, která je dostupná i v digitální kabelové nabídce UPC.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.