Hlavní navigace

Pěvecká soutěž The Voice dorazila k hranicím České republiky

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Soutěž The Voice, ve které nezáleží ani tak na vzezření soutěžících jako na jejich skutečném pěveckém projevu, expanduje do dalších evropských zemí. Vysílat se bude i u našich sousedů – v Německu a Polsku. Původně nizozemská soutěž zaznamenala úspěch především díky své americké verzi, ve které se objevili jako porotci například Christina Aguilera nebo Adam LevineMaroon 5.

K TÉMATU: Pěvecká show The Voice navazuje na úspěch X Factoru a SuperStar

MIF20 tip obecny

V příštím roce se The Voice objeví také na britské stanici BBC One. Voice of Poland se bude vysílat v Polsku už na podzim, konkrétně na kanálu TVP 2. Stanice už ji silně propaguje ve svém vysílání. Přípravy probíhají již od začátku června. Se soutěží se budou moci diváci Dwójky poprvé seznámit 3. září od 20 hodin. Proti sobě nebude mít lehkého soupeře. Komerční TVN bude vysílat lokální verzi soutěže Got Talent (stejně jako česká Prima).

Jak již bylo řečeno, The Voice se objeví také v Německu. Tady ho bude vysílat komerční stanice ProSieben. Té se podařilo do poroty získat dvě hvězdy známé také našim posluchačům – zpěvačku Nenu (jejím nejznámějším hitem je písnička 99 Luftballons) a rappera Xaviera Naidoo. Oba jmenovaní mají prostřednictvím internetu zkušenosti s americkou verzí a uvedli, že si na soutěži velice cení důrazu na hlasový projev soutěžícího a zacházení s respektem.