Hlavní navigace

Po Pardubickém kraji získala televize V1 zakázku i od pardubického magistrátu

16. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Východočeská televize V1 přebírá někdejší zakázky své předchůdkyně RTA Východní Čechy, připravuje pro Pardubický kraj i město Pardubice krajské pořady za úplatu

Nejen pro Pardubický kraj, ale pro město Pardubice bude Východočeská televize V1 připravovat na zakázku pravidelé pořady. Přebírá tak zakázky, které do loňského roku zajišťovala její předchůdkyně RTA Východní Čechy, jejíž bývalé studio a část zaměstnanců V1 převzala. Minulý týden V1 oznámila uzavření smlouvy s Pardubickým krajem na vysílání měsíčníku Ptejte se hejtmana, dnes potvrdila obdobný kontrakt s pardubickým magistrátem.

K TÉMATU: Východočeská televize V1 zavádí pořad Ptáme se hejtmana. Podobně jako RTA

„Na základě výběrového řízení získala východočeská televize V1 zakázku pro město Pardubice a začala vyrábět reportáže informačního charakteru pro web Pardubic www.pardubice.eu. Mimo vysílání v internetové podobě jsou reportáže zařazeny i do terestrického vysílání V1 multiplexu 3 a kabelové sítě UPC,” sdělila Lucie Šubrtová z PR oddělení V1. V případě městského magazínu půjde o desetiminutový týdeník, který bude uvádět moderátorka Východočeských zpráv Pavla Kindernayová.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Na návštěvě u… Východočeské televize V1 v Hradci Králové

Na stejném principu do loňského roku vyráběla týdenní magazín pro pardubický magistrát RTA Východní Čechy, pořad rovněž moderovala Pavla Kindernayová a kromě samotného televizního vysílání se jednotlivé díly objevovaly na webu magistrátu. Východočeská televize V1 bude tento týdením vysílat premiérově vždy v úterý od 17:30 hod. po Východočeských zprávách a poté každou hodinu, stejně tak i následující den. „V současné době pokračujeme v rozšiřování městských magazínů i do dalších měst v Pardubickém a Královéhradeckém kraji,“ dodala Šubrtová.


Foto: Východočeská televize V1

Pardubický zpravodaj je v podstatě pokračováním stejného týdeníku,který pro pardubický magistrát vyráběla na zakázku dnes již nevysílající studio RTA Východní Čechy.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.