Hlavní navigace

Podívejte se, co nakoupily televize v Cannes

9. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
9. 4. 2009

Server Mediálne.sk včera přinesl informace o tom, jaké nové pořady nakoupily také české televize na největším veletrhu s televizním obsahem v Cannes. Diváky budou zajímat zejména novinky z digitální plnofomátové televize Barrandov nebo dokumentárního programu Spektrum. Česká televize by např. měla mít práva na formát Body in Love, který je považován za dokumentární Sex ve městě pod mikroskopem.

O tento pořad projevil zájem např. také Discovery Channel. Satelitní a kabelová televize Spektrum bude vysílat sérii The River Cottage. Hlavní postavou je zde kuchař Hugh Fearnley-Whittingstall, který vaří vždy místní speciality. Na Barrandově bude lákadlem cyklus dokumentů pro muže v produktivním věku z produkce Discovery. Měl by tak odvysílat např. formáty Europe's Richest People nebo Austin Stevens: Snakemaster. K dokumentům přičichne i Nova. Ta odvysílá Pam: Girl on the Loose o bývalé krásce z Pobřežní hlídky a Denise Richards: It’s Complicated.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).