Hlavní navigace

Podívejte se na start kanálu Prima love i jeho nový web

8. 3. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

8. 3. 2011

DOPLNĚNO 8:58 Čeští diváci mají od dnešních 5 hodin a 50 minut nový televizní kanál Prima love. Právě tento čas stanovila redakce DigiZone.cz jako start nové stanice z rodiny Prima TV. V tu dobu totiž nahradilo nápis už 8. Března! statické bílé logo kanálu Prima love na pozadí magenta a objevil se monoskop ve formátu obrazu 16:9 s nápisem PRIMA TV SD625/-18DBFS a aktuálním časem. V 5 hodin 51 minut a 19 sekund se pak nastavení změnilo na 4:3.

K TÉMATU: Prima love míří do multiplexu 3, třetí program Primy startuje na MDŽ

Zahájení vysílání kanálu Prima love proběhlo v šest hodin ráno regionálním vysíláním televizí pod hlavičkou R1.

Tento krok již předznamenal start regionálního zpravodajství pod hlavičkou televizí R1, které startuje v 6 hodin ráno. To bychom ale ještě předbíhali. Monoskop bylo možné vidět až do 5 hodin 59 minut a 33 sekund, kdy ho vystřídaly analogové (ručičkové) hodiny. Ty si na obrazovce pobyly necelou půl minutu, a pak už se diváci dočkali zahájení stanice Prima love. Úderem šesté hodiny ranní se formát obrazu vrátil do 16:9 a diváci se mohli podívat na úvodní znělku, která výborně vystihuje danou cílovou skupinu tohoto programu. Poté byl obraz opět přepnut do 4:3 a na dvě hodiny si vzala vysílání na starosti R1, ovšem s logem Prima love.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zítra startuje nový kanál Prima love. Kde všude ho půjde naladit?

Náhled webu kanálu Prima love před jeho přetížením přibližně v půl sedmé.

cif-tip-téma-foto

Spolu se startem Prima love došlo také ke spuštění webových stránek tohoto programu na adrese www.prima-love.cz. Web byl ještě přibližně v půl sedmé ráno dostupný, ale už po sedmé hodině pravděpodobně nezvládl nápor návštěvníků, protože stránky byly ještě v půl osmé, v době psaní této zprávy, nedostupné. Návštěvník se pouze dočkal hlášky: The page you are looking for is temporarily unavailable. Please try again later. Zájemci o tento nový kanál s největší pravděpodobností server Primy přetížili. Web Prima love působí moderním dojmem a je střižen do podobného stylu jako Prima Cool, ovšem se zaměřením na ženy.

Vysílání kanálu Prima love v osm hodin, tedy již bez regionálních oken R1.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.