Hlavní navigace

Podvodníci chtějí zneužít loga a jména společnosti UPC

31. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 10. 2009

Neznámí podvodníci využívají v dopisu loga a jména společnosti UPC k tomu, aby budoucím zákazníkům digitální kabelové televize nabídli zvýhodněnou nabídku. Server DigiZone.cz na to upozornil mluvčí společnosti UPC Česká republika František Malina. Podvodníci přitom chtějí ze zákazníků vylákat zaplacení částky tři tisíce korun a za to slibují příjem služby UPC Digital na devět měsíců zdarma.

Jedná se o pokus o finanční podvod zneužívající jméno a logo společnosti, uvedl Malina a dodal, že v souvislosti s tím podala firma na Polici České republiky trestní oznámení na neznámého pachatele. Společnost UPC nikdy nevybírala a nevybírá zálohy na své služby. Její zákazníci platí za odběr televizních služeb až následný kalendářní měsíc, konstatoval mluvčí operátora s tím, že v případě jakýchkoliv pochybností může zájemce kontaktovat Klientské centrum čísle 241 005 100.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).