Hlavní navigace

Polská fotbalová liga Ekstraklasa míří na Eurosport 2

13. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

13. 5. 2011

Vybrané zápasy nejvyšší polské fotbalové soutěže Ektraklasa bude od příští sezóny 2011/2012 nabízet na své obrazovce také panevropský sportovní kanál Eurosport 2. Tento program získal sublicenci pro 22 zemí střední a východní Evropy, mimo jiné tedy i Českou a Slovenskou republiku. Ke všem přenosům se však tuzemští diváci nedostanou. Exkluzivním distributorem přenosů bude nadále satelitní služba Cyfra+.

ČTĚTE TAKÉ: 24 hodin Le Mans na Eurosportu minimálně do roku 2013

Přenos z Ekstraklasy se objeví na Eurosportu 2 vždy v pondělí večer. Od nové sezóny bude nejvyšší polská fotbalová liga rozdělena u každého kola na čtyři dny – pátek (dva zápasy), sobotu (tři zápasy, neděli (dva zápasy) a pondělí (jeden zápas). V tuto chvíli ještě není jasno, která ze stanic (Cyfra+, Polsat a Eurosport 2) koupí čtyři nejočekávanější duely sezóny. Dá se však počítat s tím, že půjde právě o Cyfru+, která je vlastníkem práv téměř na všechny přenosy Ekstraklasy.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.