Hlavní navigace

Pořadatele hokejového šampionátu, Slováky, dnes čeká poslední zápas

9. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
9. 5. 2011

Jako absolutní propadák skončilo letošní vystoupení našich východních sousedů na hokejovém šampionátu, který bude probíhat až do této neděle 15. května v Bratislavě a Košicích. Slováci bohužel v osmifinálové skupině E skončili na posledním místě bez zisku jediného bodu, a tak byli vyřazení i z bojů o další kola. Dnes je čeká jejich poslední vystoupení proti Dánsku.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Hokej Česko – Slovensko pokořil rekord ČT 4, měl 1,415 milionu di­váků

Přímý přenos dvou celků osmifinálové skupiny, které skončily na jejím chvostu, odvysílá ve vysokém rozlišení (HDTV) obrazu jak Česká tak i Slovenská televize. Studio MS začíná na programu ČT 4 přesně v poledne. Kanál ČT HD je možné naladit v terestrickém multiplexu 4 v Praze, Brně a Ostravě, u kabelových a IPTV operátorů, kteří ho nabízejí v rámci svých základních nabídek, a také na satelitu – CS Link, Skylink, T-Mobile televize a UPC Direct. Podobně je na tom i stanice STV 1 HD, jež je prostřednictvím družice dostupná pouze ve Skylinku během tohoto hokejového svátku.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).