Hlavní navigace

Porovnejte si změny v programovém schématu ČT 24

16. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
16. 12. 2009

UVNITŘ TABULKA Zpravodajský kanál ČT 24 chystá od nového roku do vysílání řadu změn. O novinkách jsme vás na DigiZone.cz informovali již v pondělí v samostatném článku. Nyní vám přinášíme tabulku, je uložena do formátu PDF, jež porovnává původní schéma s tím novým, a to ve všední den. Můžete si tak jednoduše porovnat, ve kterých částech dne učinila veřejnoprávní televize změnu ve vysílání kanálu ČT 24.

TABULKA: Novinky ve vysílání zpravodajského kanálu ČT 24 od 1.1.2010 (PDF, 208 kB)

Tabulka neobsahuje celý den, ale pouze ty části, kterých se novinek dotkly. V levém sloupci najdete schéma původní, zatímco v pravém jsou vidět novinky. Z této tabulky tak např. vyplývá, že Studio 6 se již nebude vysílat na dvě části, z nichž ta první končí v 8:25, ale pojede zde kontinuální blok až do deváté hodiny ranní. Samozřejmě jsme zohlednili také zařazení jednotlivých Událostí nebo např. vysílání Událostí, komentářů od 22 hodin. Ke změnám dochází také v nočních hodinách.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).