Hlavní navigace

Poslechněte si zvukový záznam z NetClubu se šéfredaktorem Respektu Erikem Taberym

Petr Kočí

Hostem únorového NetClubu, tentokrát pod taktovkou Petra Koubského, byl Erik Tabery, politický komentátor a šéfredaktor týdeníku Respekt. Diskutovalo se například o důvodech, které urychlují smrt části trhu tištěných médií nebo o v poslední době mediálně vděčném tématu smlouvy ACTA. První půlhodinu z rozhovoru si můžete poslechnout v našem podcastu. Další otázky a odpovědi najdete ve článku na Lupě: Erik Tabery: Svoboda internetu je důležitější než právní úmluvy.

Doba čtení: 1 minuta

Hostem únorového NetClubu, tentokrát pod taktovkou Petra Koubského, byl Erik Tabery, politický komentátor a šéfredaktor týdeníku Respekt. Diskutovalo se například o důvodech, které urychlují smrt části trhu tištěných médií nebo o v poslední době mediálně vděčném tématu smlouvy ACTA.

První půlhodinu z rozhovoru si můžete poslechnout v našem podcastu. Další otázky a odpovědi najdete ve článku na Lupě: Erik Tabery: Svoboda internetu je důležitější než právní úmluvy.

Příští setkání NetClubu se koná ve středu 14. března 2012. Jeho hostem bude Jan Šedivý, manažer pro technologický transfer z ČVUT a hlavní organizátor e­Clubu. Můžete si přečíst jeho profil na Lupě, případně se na setkání již dnes registrovat.

Našli jste v článku chybu?