Hlavní navigace

Poštovní klienta „Centrum mail“ s integrovaným chatem z Facebooku a Skypu

3. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Centrum Holdings zavádí pro své uživatele novou aplikaci Centrum Mail pro Windows, která slouží jako poštovní klient. Představuje uživatelsky přívětivou alternativu k existujícím emailovým programům, jako je MS Outlook, Outlook Express či Mozilla Thunderbird, a je uživatelům poskytována zdarma. „Aplikace je primárně cílena na asi 30 % stávajících uživatelů, kteří používají mail na Centrum.cz pomocí POP3 protokolu z jiných poštovních klientů. Umožňuje uživateli spravovat všechny své emailové…

Centrum Holdings zavádí pro své uživatele novou aplikaci Centrum Mail pro Windows, která slouží jako poštovní klient. Představuje uživatelsky přívětivou alternativu k existujícím emailovým programům, jako je MS Outlook, Outlook Express či Mozilla Thunderbird, a je uživatelům poskytována zdarma.

„Aplikace je primárně cílena na asi 30 % stávajících uživatelů, kteří používají mail na Centrum.cz pomocí POP3 protokolu z jiných poštovních klientů. Umožňuje uživateli spravovat všechny své emailové účty na jednom místě, a to zdarma pro soukromé i komerční účely,“ říká Josef Šplíchal, produktový manažer Centrum Holdings.

Centrum Mail je plně vybavený emailový program se správou kalendářů, úkolů a kontaktů, navíc s integrovaným Instant Messagingem pro Facebook, Skype a Gtalk, který nejpoužívanější klienti, jako je Outlook či Thunderbird nenabízejí. Další předností nového klienta je podstatně rychlejší fulltextové vyhledávání emailů než u běžně používaných programů. Za pozornost stojí také přehledná komunikační historie, která u každého kontaktu umožňuje zobrazení veškeré konverzace (na emailu a chatech – Facebook, Gtalk, Skype), včetně aktivit plánovaných v kalendáři.

Přehled klíčových funkcí Centrum Mailu:

· podpora všech emailových služeb a jejich automatické nastavení
· synchronizace s Centrum Mailem i ostatními emailovými účty
· integrace libovolného počtu emailových účtů zdarma pro soukromé i komerční účely
· import z MS Outlook, Outlook Expres a Mozilla Thunderbird
· integrovaný Instant Messaging (Facebook chat, Gtalk)
· import kontaktů z Facebooku
· plná podpora Skype a jeho integrace
· integrovaný Antispam
· kontrola pravopisu, kalendáře, úkoly

„Spuštění Mail Centrum bude podpořeno soutěží o šest notebooků značky Dell a další ceny. Vyhrají uživatelé, kteří rozešlou osobní pozvánky k aplikaci svým přátelům prostřednictvím emailu a přivedou tak nejvíce nových uživatelů. (více zde),“ dodává Josef Šplíchal.

KL22 hlasovani

Aplikace Centrum Mail vznikla na platformě programu eM Client.

Zdroj: Tisková zpráva