Hlavní navigace

Potvrzeno: Tomáš Búřil ve vedení Centrum Holdings

26. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

To, o čem se píše a mluví již několik dní, bylo dnes oficiálně potvrzeno. Tomáš Búřil se z pozice obchodního ředitele portálu Seznam.cz přesunul do vrcholového vedení skupiny Centrum Holdings. Od září nastoupí na nově vytvořenou mezinárodní pozici výkonného ředitele pro obchod a marketing, kde bude mít na starosti řízení produktu, marketingu a obchodu v České republice na Slovensku a v Chorvatsku. Dlouhodobě chceme posilovat náš mezinárodní tým o uznávané a zkušené odborníky. Jsem proto rád, že…

To, o čem se píše a mluví již několik dní, bylo dnes oficiálně potvrzeno. Tomáš Búřil se z pozice obchodního ředitele portálu Seznam.cz přesunul do vrcholového vedení skupiny Centrum Holdings. Od září nastoupí na nově vytvořenou mezinárodní pozici výkonného ředitele pro obchod a marketing, kde bude mít na starosti řízení produktu, marketingu a obchodu v České republice na Slovensku a v Chorvatsku. Dlouhodobě chceme posilovat náš mezinárodní tým o uznávané a zkušené odborníky. Jsem proto rád, že se Tomáš stane součástí našeho skupinového managementu, uvedl Pavel Mucha, generální ředitel Centrum Holdings.

Láká mě možnost realizovat se v mezinárodním prostředí a příležitost postavit významný, ryze internetový mediální dům v regionu střední a východní Evropy. komentoval svůj nástup do Centrum Holdings dvaatřicetiletý Tomáš Búřil. Ten letos v létě na vlastní žádost opustil českou portálovou jedničku Seznam.cz, kde zastával pozici obchodního ředitele. V té jej nahradil Michal Heisig, dřívější šéf oddělení pro klíčové zákazníky. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.