Hlavní navigace

Pozice Penthouse HD CZ a Discovery HD CZ v satelitní službě Skylink s EPG

28. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 7. 2011

Nizozemská satelitní služba Canal Digitaal začala dodávat svému česko-slovenskému partnerovi, platformě Skylink, elektronického programového průvodce (EPG) pro stanice Discovery HD Showcase a Penhouse HD 1, jež jsou určeny výhradně pro tuzemské diváky. Jde tedy konkrétně o pozice Discovery HD CZ a Penthouse HD CZ. EPG je vysíláno nikoliv v češtině, ale v holandštině.

ČTĚTE TAKÉ: Partner satelitní služby Skylink zvažuje přesun kanálu Penthouse HD 1

Tato skutečnost ukazuje mimo jiné na to, že program Penthouse HD 1 se skutečně chystá k přesunu na novou frekvenci, jak vás již DigiZone.cz informoval již minulý týden. Zákazníky tedy opět čeká přelaďování. Na novém kmitočtu 11856/V patřící satelitu Astra 3B, pozice 23,5 stupně východně, jsou už pozice pro tento kanál označeny jako Penthouse HD a Penthouse HD CZ (právě ta bude sloužit pro tuzemský Skylink a také T-Mobile televizi). Operátor tuto novinku prozatím oficiálně nekomunikoval.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).