Hlavní navigace

PR manažerka TV Barrandov Kateřina Kotalová už mluví za novou televizi Pětka

26. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ve stejný den, kdy skončila v televizi Barrandov, oznámila Kateřina Kotalová nástup do nově vznikající celoplošné televize Pětka, která bude Barrandovu konkurovat

Do vznikající televize Pětka, která zahájí vysílání 15. října v celoplošném multiplexu 3 a na satelitu, nastoupila bývalá PR manažerka televize Barrandov Kateřina Kotalová. Přestup oznámila v úterý večer, jen několik hodin poté, co novináře informovala o svém odchodu z Barrandova. „Těším se, že navážeme na dosavadní spolupráci z mého předchozího angažmá a že si budeme i nadále navzájem nápomocni,” uvedla.

ebf - tip do článku - debata

K TÉMATU: Celoplošná televize Pětka odstartuje 15. října. Vrátí se k tradiční české zábavě

Televizi Pětka připravuje management pražské a středočeské TV Metropol, s níž ji pojí i stejný majitel, podnikatel Luboš Měkota. Stanice se má zaměřit na původní zábavné pořady, do konce roku chce získat 0,3 procentní podíl na dospělém publiku a do tří let získat stejnou pozici, jakou má dnes TV Barrandov. Generálním ředitelem Pětky je Marek Vítek, programovým ředitelem Václav Kutil. Funkci šéfdramaturga obsadil první programový ředitel TV Barrandov Přemysl Svora a marketing povede Jiří Haramul z Media Pro Pictures.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).