Hlavní navigace

Přednáška o NFC - bublina, nebo revoluce v mobilních službách?

5. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

VŠE GUG chystá na tento čtvrtek 8.12. od 19:49 přednášku na téma NFC – bublina, nebo revoluce v mobilních službách?Během ní budou představeny nejen základy technického fungování a zabezpečení, ale také konkrétní realizace v Nexusu S či možnosti obchodního využití včetně Google Wallet. Nakonec budou prezentovány aplikace, které si můžete velice jednoduše postavit doma a využívat s nimi NFC ve vašich Androidech již dnes.

VŠE GUG chystá na tento čtvrtek 8.12. od 19:49 přednášku na téma NFC – bublina, nebo revoluce v mobilních službách?Během ní budou představeny nejen základy technického fungování a zabezpečení, ale také konkrétní realizace v Nexusu S či možnosti obchodního využití včetně Google Wallet.

Nakonec budou prezentovány aplikace, které si můžete velice jednoduše postavit doma a využívat s nimi NFC ve vašich Androidech již dnes.

Přednáška se koná na Vysoké škole ekonomické v Praze (místnost RB211) a je určená nejen studentům, ale i široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma – registrace nutná na http://goo.gl/WTdv3

Více informací se dozvíte na blogu VŠE.GUG.CZ.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).