Hlavní navigace

Převzetí dokončeno. Tarifomat už patří celý ePojištění Jana Barty

Jan Beránek

Po čtvrt roce od vstupu ePojištění do srovnávače operátorských tarifů přechází pod křídla skupiny NetBrokers Holding i zbylých padesát procent Tarifomatu.

V čele srovnávače zůstává stále dosavadní majitel Pavel Černoch. Plány skupiny s novou posilou jsou ale expanzivní. Informoval o tom Jan Barta na svém blogu a Lupě to potvrdil marketingový manažer Tarifomatu Dušan Beleščák

Skupina chce letos přijmout minimálně dvě stovky nových lidí a pokořit tak hranici pětisethlavého týmu. „Do budoucna plánujeme další nábor zaměstnanců, včetně stěhování do větších a modernějších prostor v Praze i v Brně,“ tvrdí šéf mateřského NetBrokers Holdingu Dušan Šenkypl.

Content 2017 - tip Footshop

Ve skupině se potká s loni koupenými slevovými portály Zapakatel.cz nebo Slevín.cz. Šenkypl se tak chlubí celkem třemi miliony uživatelů na území bývalého Československa. Tarifomat podle něj během loňského roku uzavřel smlouvy v hodnotě 340 milionů korun a vyřídil požadavky přibližně 150 tisíc zákazníků. 

Prvních padesát procent s opcí na kontrolní podíl koupilo ePojištění loni v prosinci. Firmu už ale předtím opustili zakladatelé Roman NováčekPetr Fajmon. Ti po odchodu z Tarifomatu přešli na druhou stranu, do virtuálního operátora Gorila mobil. Ten pak po pár měsících fungování koupilo loni v létě O2

Našli jste v článku chybu?
9. 4. 2015 12:20

Tu chybu jsem udělal jenom jednou a dodnes mi volají nějaké pomatené holky z call center a když je přinutím zapsat že si to nepřeju, tak číslo přeprodají jinam. Nevolejte.cz mám, ale ty nejotrlejší to nezajímá.