Hlavní navigace

Přihlaste se do soutěže WebTop100. Uzávěrka již 15. června.

Redakce

Již za necelých 14 dní skončí registrace do letošního ročníku soutěže WebTop100, oceňující kvalitu a profesionalitu webů českých firem. Společnosti mohou přihlásit své internetové stránky do 11 oborových žebříčků nebo dvou speciálních žebříčků – Microsite a Marketingový nástroj. Do soutěže se může registrovat jakákoli firma podnikající v České republice s českými webovými stránkami. Weby je možno registrovat prostřednictvím internetového formuláře.

Již za necelých 14 dní skončí registrace do letošního ročníku soutěže WebTop100, oceňující kvalitu a profesionalitu webů českých firem. Společnosti mohou přihlásit své internetové stránky do 11 oborových žebříčků nebo dvou speciálních žebříčků – Microsite a Marketingový nástroj.

Do soutěže se může registrovat jakákoli firma podnikající v České republice s českými webovými stránkami. Weby je možno registrovat prostřednictvím internetového formuláře.

Pro webdevelopery platí AKCE 4+1 zdarma: přihlásíte-li čtyři webové prezentace, máte registraci páté zdarma.

Našli jste v článku chybu?
4. 6. 2009 22:59
když jsem viděl tu cenu za registraci, ihned mne přešly choutky registrovat firemní web :-)
5. 6. 2009 0:45
Ono v té ceně je potřeba vidět její části - jsou v tom kromě hodnocení webu a jeho analýzy taky vstupy na celodenní konferenci a následné slavnostní vyhlášení výsledků, ono to má svoji logiku, protože proti tomu jsou nemalé náklady :/