Hlavní navigace

Přihlaste se na Business Tuesday o digitálním videu

6. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 2. 2009

Zajímavá akce s názvem Business Tuesday se uskuteční v úterý 10. února od 18 do 22 hodin v PwC BusinessCommu­nityCenter v Kateřinské 40 na Praze 2. Naše čtenáře by mohla zaujmout zejména přednáška od 18.40, která bude zaměřena na přenos nekomprimovaného HD videa. Za zmínku stojí ale jistě i další program. V 18.55 bude na představeno zobrazování obrazu ve velmi vysokém rozlišení. Tuto přednášku si vezme na starost Jiří Matela z Masarykovy univerzity.

Zájemci, kteří by se chtěli akce zúčastnit, mohou psát pro bližší informace a registraci na e-mail kristyna.sonko­va@tuesday.cz, kontaktní osoba: Kristýna Šonková. Business Tuesday se tentokrát zaměří na digitální film, resp. produkci a postprodukci audia a videa se použití digitálních médií. Další údaje k akci, najdete na této adrese. Na únorovém setkání budou představeny aktivity v oblasti podpory digitální postprodukce a návštěvníci se seznámí s příklady z praxe.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).