Hlavní navigace

Prima Cool nabídne nové seriály v létě

14. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 4. 2009

Nový kanál Prima Cool, který odstartoval 1. dubna, chystá na léto pro své diváky nové seriály. Na chatu serveru Aktuálně.cz to prozradil ředitel české komerční dvojky Marek Singer. Jedním ze seriálů, který má v současné době Prima v hledáčku, je např. How I Meet Your Mother. I když byla řada těch, kteří chtěli seriály vysílat v originále, zdá se, že se televize vydala správnou cestou, když začala dabovat.

SPECIÁL: Vše o kanálu Prima Cool

Ohlasy na dabing jsou převážně pozitivní, konstatoval Singer. Začátkem března ředitel Primy slíbil čtenářům DigiZone.cz, že se nový kanál objeví i v nabídce platformy Digi TV. Jak se nyní zdá, jednání zřejmě nebudou tak jednoduchá a nemusí vést ke kýženému cíli. Snažíme se o posun v jednání s majitelem, prohlásil šéf obou kanálů s tím, že zájmem Primy je, aby Cool TV v její nabídce byla.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Prima slibuje, že kanál Cool bude na satelitu i u Digi TV

Singer také přiznal, že Prima zvažuje vysílání některé zahraniční verze reality show jako je Survivor nebo Big Brother. V hledáčku vedení televize jsou kromě anglické fotbalové Premier League i některé další sporty. Určitě nechceme, aby Premiere League byl tím jediným sportem na Coolu, konstatoval ředitel Primy. Další ze seriálů, který by se pak měl v programu objevit, je i animovaný Family Guy.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).