Hlavní navigace

Prima Cool nasazuje seriál Dexter. Pražany na něj lákají „mrtvoly“

30. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 12. 2010

UVNITŘ FOTO Neobvyklou reklamní kampaň spojenou se soutěží si pro obyvatele hlavního města připravila česká komerční televizní dvojka, respektive její stanice Prima Cool, která se orientuje především na mladé diváky. V rámci nasazení amerického formátu Dexter, který aktuálně figuruje v Československé filmové databázi na 9. místě v TOP 200 nejoblíbe­nějších seriálu historie, se mohli Pražané setkat doslova s černými pytli na mrtvoly.

ČTĚTE TAKÉ: Prima Cool spouští interaktivní projekt Cool Universe s diváckými videi

KL22 hlasovani

Už se těšíte na Dextera? Fanoušci hlásí, že objevili jeho stopy v Praze. Kdo je najde a pošle nám fotku, má u nás lahvičku krve. Hledejte těla v pytlích, stopy krve a tak… Však víte,“ láká Prima na Facebooku, který považuje za hlavní komunikační kanál se svými diváky. Mezi některými diskutujícími na profilu vyvolala tato kampaň rozpaky. Pytle s falešnou krví by podle kritiků mohli nepříjemně překvapit především lidi v důchodovém věku.

Jeden z pytlů s fiktivní mrtvolou, který láká na nový seriál Primy Cool. (Zdroj: Facebook)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.