Hlavní navigace

Prima Family bude odpovědí na úspěch TV Barrandov

29. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 3. 2010

Chystaný rodinný kanál Prima Family společnosti FTV Prima by měl být odpovědí na úspěch plnoformátové televize TV Barrandov. Serveru DigiZone.cz to řekl generální ředitel Primy Marek Singer. Stanice však neodstartuje dříve než v roce 2012, protože terestricky mohou nyní vysílat pouze současní vysílatelé a majitelé kompenzačních licencí. Prima by teoreticky mohla zařadit program do kabelu, IPTV nebo na satelit a šířit svůj program v DVB-T jako převzatý, ale této možnosti nevyužije.

Cloud23

K TÉMATU: Prima Family: program, který může přijít s křížkem po funuse

Co by tento kanál vysílal, vám v současné době neřeknu. Rok 2012 je ještě velmi daleko, konstatoval Singer. Česká komerční dvojka chce však i díky tomuto kroku pokrývat za dvě léta celé portfolio diváků. Umožní ji to Prima, která se orientuje spíše na ženy, Prima Cool orientovaná naopak na mladší muže ve věku dvacet až čtyřicet let, rodinný kanál Prima Family a v současné době do ústraní posazená televize R1. Bude to plus také pro inzerenty. Jsme připraveni na výhodné balíčky, dodal na závěr generální ředitel Primy Marek Singer.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).