Hlavní navigace

Prima love bude plnoprávný program v multiplexu 3 a na satelitu

17. 2. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální kabelová televize DVB-C Autor: 115393
17. 2. 2011

UVNITŘ PREZENTACE 8. března odstartuje třetí plnohodnotný program televize Prima, ženský kanál Prima love. Půjde o plnohodnotnou televizi, tím opravujeme informace, které se objevily včera, prohlásil na dnešní tiskové konferenci v Praze generální ředitel Primy Marek Singer. Prima love využije licenci televize R1, které Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) umožnila změnit název a licenční podmínky a bude vysílat v multiplexu 3 a na satelitu. R1 nyní vysílá jako dopolední blok na programu Prima Cool.

Prima love bude primárně cílit na dívky a ženy ve věku od 15 do 44 let a přestěhují se na něj některé seriály z hlavního programu Primy – Chirurgové a Zoufalé manželky. Televize ale počítá i s reprízováním vlastních seriálů Rodinná pouta a Letiště. Páteční a sobotní večery budou patřit filmům, které nebudou vždy nutně romantické, ale zaměří se podle Singera na cílovou skupinu Primy love, tedy ženy. Prima love také získala práva pro seriál Ally McBealová.

KL24

Televize R1 se mění na Prima love, Prima Cool rozšiřuje vysílání na celý den. Na Primě love budou od 6:00 do 8:00 ráno vysílat regiony podle licence R1, přiblížil Singer změny v licenčních podmínkách druhého a třetího programu Primy. Ředitel Primy nechtěl komentovat obchodní podmínky pro vysílání Primy love v multiplexu 3 ani to, zda se tento program objeví na volné pozici po zpravodajské televize Z1. V prvním čtvrtletí by se Prima love měla objevit i v nabídkách kabelových a IPTV operátorů.

Podrobněji o programu Prima love v zítřejším článku na DigiZone.cz

Prima love – seriály

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).