Hlavní navigace

Prima love odsouvá premiérové Zoufalé manželky až na půlnoc. Fanoušci se bouří

Jan Potůček

K další programové změně na ženském kanálu Primy má dojít od 18. října. Důvodem je zařazení slovenské verze reality show Farmář hledá ženu do hlavního vysílacího času.

Doba čtení: 1 minuta

Až od půlnoci bude Prima love vysílat premiérové díly poslední řady amerického seriálu Zoufalé manželky. Po nedávném rozhodnutí zařadit novou řadu tohoto seriálu na 23:20, které se setkalo s nevolí jeho příznivců, dochází k ještě radikálnější změně. Důvodem je rozhodnutí Primy zařadit na čtvrteční večery slovenskou verzi populární reality show Farmář hledá ženu, která sklízí úspěchy na mateřském programu Prima family.

K TÉMATU: Prima love dopředu pohřbila poslední řadu Zoufalých manželek. Nasadí ji až od 23:20

Podle programových plánů Primy love, zveřejněných na internetových stránkách této televize, dojde k posunu začátku Zoufalých manželek od čtvrtka 18. října. V tento den Prima love poprvé odvysílá slovenského Farmáře. Jeho začátek naplánovala na 21:40, po britské reality show Zhubni, nebo přiber! Na rozdíl od české verze Farmáře je slovenská o poznání bulvárnější a výrazně se od „primácké“ liší.

ČTĚTE TAKÉ: Prima love okopíruje Joj Plus, bude dávat americký X Factor pár dní po jeho premiéře

Fanoušci Zoufalých manželek další posun vysílacího času seriálu kritizují. Už po rozhodnutí Primy nasadit poslední řadu od 23:20 hod. vznikla na Facebooku protestní stránka „Nechceme Zoufalé manželky po 23 h.“. Její členové upozorňují na fakt, že Prima love vysílá v mnohem příznivějších časech mnohokrát opakovaný seriál Sex ve městě, zatímco premiérové seriály odsouvá do časů, kdy je může sledovat jen zlomek diváků.

Našli jste v článku chybu?