Hlavní navigace

Prima od zítřka mění logo a grafiku, program upraví od února

14. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 1. 2008

Úderem zítřejší šesté hodiny ranní vymění televize Prima stávající logo a grafiku za nový vizuální styl od francouzského studia Dream On. Logo, které tato společnost pro Primu vytvořila už loni v létě a původně se mělo ve vysílání objevit už na podzim, se přestěhuje z levého horního do pravého horního rohu obrazovky. Základní barva zůstane bílá.

Pro upoutávky a self promo připravila Prima několik barevných variací, z nichž nejčastěji použije oranžovo-červený podklad. Pro romantické filmy a seriály užije růžovou, pro akční filmy a thrillery modrou, pro sport zelenou a pro seriály a zábavné pořady červenou. Životnost tohoto loga a grafického vizuálu vidíme na pět let. Chceme omladit naše diváky a zároveň rozšířit cílové skupiny, které se dívají na Primu, řekl na dnešní tiskové konferenci výkonný ředitel stanice Petr Chajda.

Cloud23

Nová grafika a logo se na obrazovce objeví dva týdny před novým programovým schématem, ke kterému Prima uspořádá 21. ledna speciální tiskovou konferenci. Na té zároveň ukáže novou podobu 1. zpráv a sdělí jména nových moderátorských dvojic.

Více o nové grafice a logu Primy v zítřejším článku na DigiZone.cz

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).