Hlavní navigace

Prima podpoří jeden ze svých nejsledovanějších pořadů vlastním e-shopem

22. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTOGALERIE – Pořad Prostřeno! vstoupil do jubilejní desáté sezóny. Chybět tu nebude ani šest dosud vydaných dílů kuchařky. Ceny začínají na devětadevadesáti korunách.

Kulinářský pořad Prostřeno!, který se trvale umísťuje na předních příčkách sledovanosti televize Prima, se dočkal vlastního e-shopu, tedy internetového obchodu. Komerční televizní dvojka chce touto aktivitou posílit povědomí o této značce. E-shop bude dostupný prostřednictvím internetové adresy: www.iprima.cz/prostreno. Aktivita okolo Prostřena! není náhodná – pořad vstoupil do své jubilejní desáté sezóny. Pořad se má navíc brzy dočkat také vlastní mobilní aplikace, která od října nabídne možnost zapojit se do dění okolo pořadu a možnost hlasovat o sympatiích k soutěžícím.

ČTĚTE TAKÉ: Zdeněk Pohlreich se vrací premiérově na Primu, jeho novinka poběží v neděli podvečer

Internetový obchod, prostřednictvím kterého se oblíbený pořad Prostřeno! dostane i do domácností. Inspiraci pro využití produktů uvidí divák přímo v pořadu, kde s nimi soutěžící budou připravovat pokrmy pro své soupeře. Každý produkt je opatřen logem pořadu Prostřeno!, ceny jsou dostupné, začínají již na 99 Kč. Chybět nebude ani šest dosud vydaných dílů kuchařky Prostřeno!, uvedla mluvčí mediální skupiny Marie Fianová. Pro návštěvníky webu budou připraveny také soutěže o poukázky, které budou následně sloužit k nákupu v internetovém obchodě.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.