Hlavní navigace

Prima, Prima Cool a Prima love představí svoje podzimní taháky ve středu

1. 8. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 8. 2011

Televize Nova dnes představila podzimní programové schéma ve své budově, v sídle na Barrandově. O dva dny později, ve středu 3. srpna, tak učiní v pražském klubu Rock Café na Národní 20 i skupina kanálů televize Prima. Vůbec poprvé se tak budou mít možnost novináři pohromadě seznámit s novinkami hlavní vlajkové lodi a stanice Prima Cool, ale také programu Prima love, který odstartoval 8. března.

ČTĚTE TAKÉ: Multiplex 3 s Primou love vysílá už v celém Česku. Přelaďte si přijímače

BRANDstorming tip2

Programové schéma televize Prima je ještě také zahaleno rouškou tajemství, i když se o něm ví trochu více, než tomu bylo u TV Nova. Hlavním podzimním tahákem bude s největší pravděpodobní opět show Česko Slovensko má talent. V minulých dnech unikly na veřejnost informace o chystaném formátu Velký úklid a seriálu Sborovna. Kdy je ale Prima nasadí, není v tuto chvíli jasné. Zajímavostí z poslední doby byly na Prima Cool a Prima love dva seriály nabízené v originálním znění s titulky. Zdali stanice jejich počet navýší, se ukáže také na středeční tiskové konferenci.

Server DigiZone.cz nebude na akci chybět a stejně jako v případě dnešní tiskové konference z ní nabídne on-line zpravodajství formou článku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).