Hlavní navigace

Prima spouští vlastní internetovou videopůjčovnu

Jiří Macich ml.

Po komerční televizi Nova a veřejnoprávní České televizi už i televize Prima spouští svou internetovou videopůjčovnu. Prima, stejně jako Nova či portál Seznam, vsadila na platformu Kinománia. V nabídce tak jsou obdobné celovečerní filmy převážně staršího data nebo béčkové produkce. Hollywoodské trháky z poslední doby byste v nabídce hledali marně. Naopak tam nechybí původní české seriály Primy jako jsou Velmi křehké vztahy, Letiště nebo Bazén. Všechny filmy jsou ve formátu Windows Media Video s…

Po komerční televizi Nova a veřejnoprávní České televizi už i televize Prima spouští svou internetovou videopůjčovnu. Prima, stejně jako Nova či portál Seznam, vsadila na platformu Kinománia. V nabídce tak jsou obdobné celovečerní filmy převážně staršího data nebo béčkové produkce. Hollywoodské trháky z poslední doby byste v nabídce hledali marně. Naopak tam nechybí původní české seriály Primy jako jsou Velmi křehké vztahy, Letiště nebo Bazén. Všechny filmy jsou ve formátu Windows Media Video s DRM ochranou. Placení probíhá pomocí elektronické peněženky eWallet, kterou lze dobíjet např. platební karty nebo Premium SMS. (Česká média)

Našli jste v článku chybu?
1. 4. 2008 15:56
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Jestli to není tím, že řešení DRM na platformě Microsoftu je pro český trh cenově nasaditelné ... Ostatně, můžete usochat ultragigamultiplatformní vlastní řešení.
1. 4. 2008 16:04
drotar (neregistrovaný)
Vzhladom na podiel MS Windows oproti zvysku sveta a dostupnosti a akceptovatelnosti MS DRM z pohladu vlastnikov prav je toto skutocne efektivne riesenie.