Hlavní navigace

Příručka Digitalizace 2010 v elektronické podobě na webu

14. 1. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
14. 1. 2010

Vydavatelství Sdělovací technika umístilo na svůj web brožuru Digitalizace 2010, kterou s největší pravděpodobností dostanou také návštěvníci konference Milníky, která se koná příští týden na Kavčích horách. Zájemci v ní mohou najít např. rozhovor s místopředsedou představenstva a vedoucím marketingu a PR TV Barrandov Janisem Sidovským nebo ředitelem satelitního operátora Astra pro střední a východní Evropu Martinem Kubackim.

DOKUMENT: Příručka Digitalizace 2010 od Sdělovací techniky (PDF, 3 MB)

V brožuře Digitalizace najdete i krátký text, jehož autorem je technický ředitel televize Nova Ivo Ferkl. Ten hovoří o tom, jak na české komerční jedničce končí s páskovou technologií a spuštění kanálu MTV Czech. Kromě těchto textů už však bohužel jedenáctistránková publikace neobsahuje nic příliš zajímavého. Jedná se ve velké většině pouze o reklamní a PR materiály různých společností (SES Astra, Skylink, Sloane Park), díky kterým publikace vznikla.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).