Hlavní navigace

Progamers vysvětlují potíže serveru GameZone.cz

9. 2. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jak jsme vás nedávno informovali v článku Palácový převrat na GameZone.cz, na tomto herním serveru došlo ke změně provozovatele, doprovázené značnými technickými problémy i bouřlivou diskusí herní komunity. Společnost Progamers dnes uspořádala tiskovou konferenci, na níž se za současný stav serveru GameZone.cz omluvila. Zástupce společnosti Daniel Mikšovský zároveň sdělil, že si pro řešení vzniklých problémů najali externí firmu Trustica, která potvrdila jejich podezření. V jejich vyjádření…

Jak jsme vás nedávno informovali v článku Palácový převrat na GameZone.cz, na tomto herním serveru došlo ke změně provozovatele, doprovázené značnými technickými problémy i bouřlivou diskusí herní komunity. Společnost Progamers dnes uspořádala tiskovou konferenci, na níž se za současný stav serveru GameZone.cz omluvila. Zástupce společnosti Daniel Mikšovský zároveň sdělil, že si pro řešení vzniklých problémů najali externí firmu Trustica, která potvrdila jejich podezření. V jejich vyjádření mimo jiné stojí: Bylo zjištěno, že 70 procent přístupů je z IP adres mimo Českou republiku. Kontrolou záznamů http serverů bylo dále zjištěno nezvykle vysoký podíl http anonymizérů a free proxy přistupujících na stránky. V současnosti (9. února 18:49) na GameZone běží osm z celkového počtu 21 her. Podle Mikšovského budou nové hry spuštěny během 14 dnů.

Na tiskovce byla rovněž zmíněna internetová televize pro hráče, jejíž ostrý start plánují Progamers na 21. února. Zkušební vysílání si můžete prohlédnout na adrese www.pg24.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor poskytuje poradenství v oblasti internetového marketingu pro živnostníky, malé a střední firmy.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).