Hlavní navigace

Projekt WebTop100 vstupuje do šestého ročníku

27. 4. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Projekt WebTop100, jehož pořadatelem je konzultační centrum Dobrý web, vstupuje do šestého ročníku. Hlavním smyslem celoročního projektu WebTop100 je ocenění úrovně firemních internetových prezentací předních českých firem. Do hlavního žebříčku soutěže nejlepších webů WebTop100 jsou automaticky zařazeny webové stránky sta nejvýkonnějších českých firem, jejichž pořadí podle hospodářských výsledků pravidelně zveřejňuje časopis BIZ. Odborná porota rozhodne o tom, jakým způsobem koresponduje výkon…

Projekt WebTop100, jehož pořadatelem je konzultační centrum Dobrý web, vstupuje do šestého ročníku.

Hlavním smyslem celoročního projektu WebTop100 je ocenění úrovně firemních internetových prezentací předních českých firem. Do hlavního žebříčku soutěže nejlepších webů WebTop100 jsou automaticky zařazeny webové stránky sta nejvýkonnějších českých firem, jejichž pořadí podle hospodářských výsledků pravidelně zveřejňuje časopis BIZ. Odborná porota rozhodne o tom, jakým způsobem koresponduje výkon českých firem s jejich prezentací na Internetu.

Nominace webů do oborových žebříčků lze uskutečnit nejpozději do 30. června 2006 prostřed­nictvím online formuláře. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v říjnu tohoto roku (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.