Hlavní navigace

Proměna v portfoliu kanálů FilmBox: z FilmBoxu HD je FilmBox Extra HD

Lukáš Polák

„Myšlenka rebrandingu vzešla z řad našich diváků a kabelových, IPTV a satelitních operátorů,“ uvedl při příležitosti oznámené změny Berk Uziyel, výkonný ředitel FilmBox International Ltd.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Drobnou změnu ve svém portfoliu kanálů dnes provedla společnost FilmBox International. Stanice FilmBox HD byla rebrandována (proměněna) na FilmBox Extra HD. Změna se týká nejen loga stanice ve vysílání, ale kompletně i grafiky. Plánovanou změnou chce dát provozovatel stanice najevo, že se jedná o prémiovou značku a nejde pouze o překlopený FilmBox ze základní nabídky operátorů do vysokého rozlišení (HDTV). Profil stanice zůstává nezměněn, mění se pouze její název.

NMI20-tip-Vojacek

Detail loga stanice FilmBox Extra HD ve vysílání
Autor: repro foto FilmBox Extra HD

Detail loga stanice FilmBox Extra HD ve vysílání

K TÉMATU: FilmBox HD se změní v září na FilmBox Extra HD na přání operátorů a diváků

Myšlenka rebrandingu vzešla z řad našich diváků a kabelových, IPTV a satelitních operátorů, kteří chtěli mít prémiový a základní obsah jasně odlišen, uvedl na konci července při příležitosti oznámené změny Berk Uziyel, výkonný ředitel FilmBox International Ltd. Stanice FilmBox Extra HD, podobně jako její předchůdce FilmBox HD, vysílá obsah odlišný od základního FilmBoxu vysílaného v SD kvalitě. Obě stanice mají i jiné zaměření. Jak firma uvedla, FilmBox Extra HD je určen divákům, kteří mají rádi prémiovou filmovou a seriálovou produkci v nejvyšší obrazové i zvukové kvalitě.