Hlavní navigace

Provozovatel Filmu+ zastupuje nově kanály MTV. Dočkáme se MTVN HD?

Společnost IKO Cabel, která je provozovatelem kanálů Film+, DoQ, Fishing and Hunting, zastupuje v České republice a na Slovensku od ledna nově také kanály společnosti MTV Networks. Firma to dnes oznámila prostřednictvím tiskové zprávy. Jde konkrétně o stanice Nickelodeon, Nick Jr., VH1, VH1 Classic, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance a také MTVN HD.

ČTĚTE TAKÉ: Kanál Film+ ve 3D? Zatím to nebude tak horké

Některé stanice nejsou v tuto chvíli na českém trhu dostupné. To se týká například posledního jmenovaného kanálu. Rozšířením našeho portfolia o dva dětské kanály a dalších šest hudebních programů se nám podařilo uspokojit stále sílící poptávku po zábavě v nejvyšší kvalitě pro celou rodinu, uvedla při této příležitosti Regional Sales Manager a Managing Director společnosti Erika Luzsicza.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Průzkum Filmu+: Češi nejvíc milují pohádky a filmy se šťastným koncem

Uzavření dohody o distribuci TV kanálů MTV Networks International prostřednictvím mediální společnosti IKO Cable, považuji za klíčový krok k rozšíření a k další expanzi našeho vysílání do České a Slovenské republiky, konstatovala Regional Sales Manager a Emerging Markets Manager MTV Networks International Diana Jawad. O program MTVN HD se dlouhodobě zajímala satelitní služba Skylink, do své nabídky však kanál prozatím nezařadila.

Našli jste v článku chybu?