Hlavní navigace

Provozovatel satelitů Astra představil novou aplikaci pro tablety iPad

14. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pravděpodobně nejužitečnější části aplikace je zobrazení flotily satelitů SES přímo na obloze, a to v lokalitě, v níž se právě nacházíte. iTunes nabízí program zdarma v angličtině.

Dominantní poskytovatel satelitních služeb v Evropě, společnost SES, která je vlastníkem flotily družic Astra, se snaží přiblížit svůj obor ještě blíže k běžným divákům. Pomoci by v tom měla nová aplikace „SES Satellites“, která je určena výhradně majitelům tabletů iPad od společnosti Apple. Zájemci si ji mohou bezplatně stáhnout prostřednictvím iTunes (přímý odkaz je k dispozici zde). Kromě představení flotily satelitů si uživatelé snadno najdou všechny družice přímo na obloze.

ICTZ23

Z ARCHIVU: SES chce získat na satelit Astra regionální televize. Láká je na výhodné nabídky

SES Satellites je první satelitní aplikací pro iPad s možností určení lokace jednotlivých satelitů vzhledem k vaší poloze. Kromě této užitečné pomůcky si pochopitelně můžete v programu zobrazit také veškerá dostupná fakta o flotile satelitů SES. Jsme rádi, že můžeme představit naše satelity a jejich pokrytí prostřednictvím tabletů iPad s 3D navigací, uvedl při této příležitosti senior vicepresident pro marketing a firemní komunikaci SES Niclas Friese Greene a dodal: Díky této nové možnosti doslova vkládáme naši flotilu do rukou zákazníků.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.