Hlavní navigace

MTV Networks v České republice Viacom Blink! nespustí, vrátila licenci

24. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice funguje z okolních zemí od roku 2011 pouze v Polsku. Je určena primárně ženskému publiku, kterému přináší různé seriály a reality show.

Společnosti MTV Networks, která mimo jiné provozuje v České republice a na Slovensku tematické kanály pod hlavičkou MTV, propadla vysílací licence pro stanici „Viacom Blink!“. Vyplývá to ze zápisu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) z jejího posledního zasedání. O vrácení licence pro připravovanou stanici, jejíž spuštění připadalo v minulosti v úvahu i v našem regionu, rozhodl pravděpodobně sám její provozovatel, protože v zápisu regulátora se uvádí, že vysílací rada vzala tuto skutečnost na vědomí. MTV Networks získala satelitní licenci pro tento kanál v listopadu 2011.

Content 23

Z ARCHIVU: Vlastník MTV spustil ženský kanál Viacom Blink! Na satelitu ho nekóduje

Myšlenka Viacomu Blink! ale úplně nepadla. Stanice funguje už od července 2011 u našich severních sousedů. Viacom Blink je primárně určena ženskému publiku. A které pořady konkrétně tento program nabízí? Jde například o seriály a reality show Catch Cleveland, Rescue Team nebo Fear Factor. Do vysílání jsou zařazeny i dokumentární snímky. Program vysílal po dobu několika měsíců na satelitu Hotbird, pozice 13 stupňů východně, nekódovaně, poté přešel do kryptované nabídky. Oficiální web stanice je k dispozici na adrese http://blinktv.pl/.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).