Hlavní navigace

Radek Hulán prý prodá svůj blog v aukci

Jiří Macich ml.

Radek Hulán, relativně známá a kontroverzní postava na českém Internetu, prodá svůj blog v aukci. Alespoň to tedy píše na svých stránkách. Blog myego.cz půjde prý do aukce 1. května na fóru Webtrh.cz. Na prodej má být doména včetně celého obsahu tj. i všech článků na blogu doposud publikovaných. Radek Hulán si ovšem vyhrazuje právo svůj blog neprodat pokud nejvyšší nabídka nepřesáhne půl milionu korun. Pro srovnání dodejme, že doména dgx.cz, na které vedle blogu La Trine sídlilo i několik…

Radek Hulán, relativně známá a kontroverzní postava na českém Internetu, prodá svůj blog v aukci. Alespoň to tedy píše na svých stránkách. Blog myego.cz půjde prý do aukce 1. května na fóru Webtrh.cz. Na prodej má být doména včetně celého obsahu tj. i všech článků na blogu doposud publikovaných. Radek Hulán si ovšem vyhrazuje právo svůj blog neprodat pokud nejvyšší nabídka nepřesáhne půl milionu korun. Pro srovnání dodejme, že doména dgx.cz, na které vedle blogu La Trine sídlilo i několik diskuzních fór, byla před krátkou dobou vydražena za 66.666 korun. Blog Radka Hulána dříve sídlící na doméně radekhulan.cz obsadil čtvrté místo v naší anketě Křišťálová Lupa 2007 v katego­rii Blog.

Našli jste v článku chybu?
22. 4. 2008 16:03
mart8 (neregistrovaný)
Celá tahle "hulánovina" má na svědomí následující: -- vytřískat zpětné odkazy ze zajímavých webů jako je Lupa a Živě a to i díky tomu, že prodej webu má klauzuli o půl mega, na což lidi slyší -- oskenovat trh, za kolik by se dal web prodat -- nějakou dobu masírovat masu, že můj blog má takovou a takovou hodnotu.. nejdražší web zine v Čechách... Zbytečný cirkus.
22. 4. 2008 15:32
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Většina si myslí, že se Hulán zbláznil v souvislosti s tou cenou nebo obecně?