Hlavní navigace

Radek Hulán dle očekávání svůj blog v aukci neprodal

Jiří Macich ml.

Před časem jsme vás informovali, že známý a kontroverzní bloger Radek Hulán svůj blog hodlá nabídnout k odprodeji v internetové aukci. Ta skončila včera a přinesla výsledek, který někteří předpovídali již na jejím začátku. Nejvyšší nabídka činila 245 000 korun. Přišla s ní společnost Halyard Grinders, která udává jako předmět svého podnikání mimo jiné pronájem nemovitostí. Radek Hulán si však na samém začátku stanovil podmínku, že pokud vítězná nabídka nepřesáhne půl milionu korun, nemusí svůj…

Před časem jsme vás informovali, že známý a kontroverzní bloger Radek Hulán svůj blog hodlá nabídnout k odprodeji v internetové aukci. Ta skončila včera a přinesla výsledek, který někteří předpovídali již na jejím začátku. Nejvyšší nabídka činila 245 000 korun. Přišla s ní společnost Halyard Grinders, která udává jako předmět svého podnikání mimo jiné pronájem nemovitostí. Radek Hulán si však na samém začátku stanovil podmínku, že pokud vítězná nabídka nepřesáhne půl milionu korun, nemusí svůj blog prodat a taky jej neprodá. Naopak se pochlubil jak mu během aukce stoupla návštěvnost, čili cíl „zase se trochu zviditelnit“ byl evidentně splněn. Pro zajímavost ještě dodejme, že v aukci byl velmi aktivním zájemcem o koupi Aleš Slabý, další z kontroverzních jmen české internetové scény. (MyEgo.cz)

Našli jste v článku chybu?
17. 5. 2008 9:25
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Nechápu proč o tom vůbec psát? Kdo je to Hulán? To už je vážně mimo mísu.
17. 5. 2008 9:11
milbi (neregistrovaný)
To nevite, jak se dela marketing? V dnesni dobe uz neleti placena reklama, ale takova, na kterou se chyti rada novinaru a reklamu udelaji v novinach a ctenych serverech. TN.cz take melo vysokou navstevnost jen proto, ze to bylo medialne propirane a ted jsou spokojeni, i kdyz maji ctenost nizsi nez v dobe medialni bubliny.