Hlavní navigace

Radiokomunikace mají nové webové stránky

17. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
17. 5. 2010

České Radiokomunikace, dominantní provozovatel rozhlasových a televizních vysílačů v tuzemsku, spustily v minulých dnech novou podobu svého webu. Na úvodní stránce najdou zájemci pět kategorií, které slouží jako navigace do dalších částí internetových stránek. Jsou zde například položky Vysílací služby, Korporátní služby, Velkoobchod nebo O společnosti.

Pokud chce zájemce přejít hned, dejme tomu, na mapy pokrytí digitálním signálem, slouží k tomu menu v dolní části stránky, kde jsou mimo jiné položky Digitální televizní vysílání, Pozemní rozhlasové vysílání, Přehled vysílačů a tak dále. V minulém týdnu se součástí stránek stala také tak zvaná microsite vezecra.cz. Zde najdou zájemci informace o dominantách Českých Radiokomunikací. Stránka však bohužel neslouží pro vysílací služby, ale internetové poskytovale, kteří mají zájem prostřednictvím věží operátora nabízet své služby.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).