Hlavní navigace

Radiožurnál spustil nové webové stránky

Redakce

Český rozhlas 1 – Radiožurnál dnes spustil v souvislosti s avizovanou programovou změnou nové webové stránky. Jejich podoba navazuje na nový rebranding celého mediálního domu. Webové stránky ale byly zřejmě „spíchnuty horkou jehlou“, některé z odkazů totiž směrují návštěvníky na jiné stránky, než byl jejich záměr a navíc informace o redaktorech jsou zastaralé. V sekci „Všichni redaktoři a redakce“ se nacházejí detaily lidí, kteří po nasazení nového schématu s Radiožurnálem již nespolupracují.

Český rozhlas 1 – Radiožurnál dnes spustil v souvislosti s avizovanou programovou změnou nové webové stránky. Jejich podoba navazuje na nový rebranding celého mediálního domu.

Webové stránky ale byly zřejmě „spíchnuty horkou jehlou“, některé z odkazů totiž směrují návštěvníky na jiné stránky, než byl jejich záměr a navíc informace o redaktorech jsou zastaralé. V sekci „Všichni redaktoři a redakce“ se nacházejí detaily lidí, kteří po nasazení nového schématu s Radiožurnálem již nespolupracují.

Dalším portálem veřejnoprávního rozhlasu, který čeká na svou přeměnu, je iŽurnál, který by měl po personální posile zvýšit svou konkurenceschopnost vůči ostatním zpravodajským webům.

Našli jste v článku chybu?
1. 1. 2008 19:24
jouda (neregistrovaný)
Stránky Českého rozhlasu jsou podle mne dost zmatené a nekoncepčně vytvořené. Návštěvník se tam ztrácí ve změti mnoha odkazů. Chtělo by to výrazně předělat jako celek a ne jen jedné stanice. Naopak web České televize je vytvořen mnohem profesionálněji a to včetně obsahu. Přitom vzhledem k náročnosti by to mohlo být i naopak, protože ČT má i obraz, kdežto ČRo jen zvuk.