Hlavní navigace

Radiožurnál spustil nové webové stránky

1. 1. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Český rozhlas 1 – Radiožurnál dnes spustil v souvislosti s avizovanou programovou změnou nové webové stránky. Jejich podoba navazuje na nový rebranding celého mediálního domu. Webové stránky ale byly zřejmě „spíchnuty horkou jehlou“, některé z odkazů totiž směrují návštěvníky na jiné stránky, než byl jejich záměr a navíc informace o redaktorech jsou zastaralé. V sekci „Všichni redaktoři a redakce“ se nacházejí detaily lidí, kteří po nasazení nového schématu s Radiožurnálem již nespolupracují.

Český rozhlas 1 – Radiožurnál dnes spustil v souvislosti s avizovanou programovou změnou nové webové stránky. Jejich podoba navazuje na nový rebranding celého mediálního domu.

Webové stránky ale byly zřejmě „spíchnuty horkou jehlou“, některé z odkazů totiž směrují návštěvníky na jiné stránky, než byl jejich záměr a navíc informace o redaktorech jsou zastaralé. V sekci „Všichni redaktoři a redakce“ se nacházejí detaily lidí, kteří po nasazení nového schématu s Radiožurnálem již nespolupracují.

Dalším portálem veřejnoprávního rozhlasu, který čeká na svou přeměnu, je iŽurnál, který by měl po personální posile zvýšit svou konkurenceschopnost vůči ostatním zpravodajským webům.