Hlavní navigace

Ředitel TA3 Ribanský přemýšlí o redesignu televize

13. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 2. 2009

Zpravodajský kanál TA3 od našich východních sousedů, který byl po určitou dobu dostupný také v DVB-TPraze a volně vysílá v satelitní platformě Skylink, uvažuje o grafickém redesignu. Alespoň je to myšlenka jeho nového generálního ředitele Mateje Ribanského, který ji prezentoval slovenské agentuře TASR. TA3 je podle jeho slov stabilní značkou s vyprofilovanými pořady, takže z tohoto pohledu by se rozhodně nemělo nic měnit. Momentálně nevidím důvod pro výraznější změny v programové struktuře, konstatoval Ribanský.

KL22 hlasovani

ČTĚTE TAKÉ: Zpravodajskou TA3 vede bývalý ředitel televize Joj Matej Ribanský

Podle něj by však mělo ke změně grafiky dojít až ve střednědobém horizontu. Rozhodně prý nejde o otázku nejbližších měsíců. Na svém postu by nyní nechtěl učinit ani žádné personální změny. Bývalý výkonný ředitel televize JOJ Matej Ribanský považuje tuto televizi za nejobjektivnější a nejaktuálnější na Slovensku a do budoucna chce nadále posilovat její pozici. Co se sledovanosti týká, vidí ji nový šéf TA3 podobně jako ředitel zpravodajské televize Z1 Martin Mrnka. Kanál prý diváci sledují většinou tzv. out of home, tedy mimo domov a peoplemetrová měření tak nemohou poskytnout přesný obrázek.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.