Hlavní navigace

Regionálnítelevize CZ a TV Noe ukončily paralelní distribuci v DVB-T pro Prahu

1. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Součástí multiplexu pro Prahu a střední Čechy tak nadále v tuto chvíli zůstávají stanice Praha TV, Retro Music TV, KinoSvět, TV Regina, Harmonie TV a Fajnrock TV – Slušnej kanál.

Regionálnítelevize CZ zaměřená na zpravodajství a publicistiku z různých koutů České republiky a TV Noe orientovaná na diváky věřící v Boha ukončily k 30. září distribuci v Regionální síti 4 společnosti Prague Digital TV. Na programových pozicích obou stanic se objevila textová informace následujícího znění: Vážení diváci, na přání provozovatele bylo vysílání tohoto kanálu ukončeno. Děkujeme za pochopení. Regionální síť 4 funguje na 46. kanálu z vysílačů Strahov, Ládví a Zelený pruh.

KL24

ČTĚTE TAKÉ: Regionální síť 8 startuje dnes z Cukráku, nabídne i Regionálnítelevizi CZ

Součástí multiplexu pro Prahu a střední Čechy tak nadále v tuto chvíli zůstávají stanice Praha TV, Retro Music TV, KinoSvět, TV Regina, Harmonie TV a Fajnrock TV – Slušnej kanál. V DVB-T síti jsou šířeny také dvě rozhlasové stanice – Radio Dechovka a Český Impuls. Důvodem k ukončení vysílání obou programů v tomto multiplexu je jejich vstup do konkurenční Regionální sítě 8 Českých Radiokomunikací. Ta se od 30. září rozšířila o další lokalitu, středočeský Cukrák, který funguje v jednofrekvenční síti s pražským Žižkovem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).