Hlavní navigace

Registrujte se na NetClub s Josefem Šlerkou a využijte zvýhodněné nabídky na celoroční členství

6. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čtvrtý ročník NetClubu, pravidelných setkání s osobnostmi českého internetu, startuje už 18. ledna s mimořádně zajímavým hostem. Josef Šlerka je divadelník, estetik, doktorand informační vědy, šéf softwarového vývoje v Ataxo Interactive a učitel nových médií na Univerzitě Karlově. Všechny jeho zájmy se protínají v jednom bodě: symbolické analýze. Způsob, jak člověk žije symboly a jak tento svět analyzovat, mapuje jak ve svých sémiotických textech, tak ve vývoji analytických nástrojů. V…

Čtvrtý ročník NetClubu, pravidelných set­kání s osobnostmi českého internetu, startuje už 18. ledna s mimořádně zajímavým hostem.

Josef Šlerka je divadelník, estetik, doktorand informační vědy, šéf softwarového vývoje v Ataxo Interactive a učitel nových médií na Univerzitě Karlově. Všechny jeho zájmy se protínají v jednom bodě: symbolické analýze. Způsob, jak člověk žije symboly a jak tento svět analyzovat, mapuje jak ve svých sémiotických textech, tak ve vývoji analytických nástrojů. V současnosti se proto věnuje především strojové analýze přirozeného jazyka a nejrůznějším aspektům sociálních médií.

Chcete Josefa Šlerku lépe poznat během dvouhodinového živého rozhovoru? Chcete se ho na něco zeptat? Registrujte se už dnes na příští NetClub, který se koná ve středu 18. ledna.

Na začátku roku můžete také využít zvýhodněnou nabídku na celoroční členství v NetClubu

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).