Hlavní navigace

Reprízy Vinařů proti Ordinaci na Nově neuspěly, Prima je stahuje z vysílání

Lukáš Polák

Jak Prima informovala v rámci „Červené změny“, jak proměnám svého programového schématu říká, na diváky čekají i některé další úpravy.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nasazení reprízy původního seriálu televize Prima Vinaři se neukázal jako šťastný krok. Seriál proti konkurenční Ordinaci v růžové zahradě 2, která je už přes deset let jedním z pilířů vysoké sledovanosti TV Nova, neuspěl a zmizí z vysílání. Vinaře vysílala od ledna Prima ve čtvrtek od 20:15. Poslední část svého původně úspěšného seriálu odvysílá vlajkový kanál FTV Prima 28. ledna, o týden později už diváci uvidí zábavnou show Kdo je kdo? Další program bude pokračovat beze změny.

SLEDOVANOST: Reprízy Vinařů na Primě netáhnou, ve čtvrtek si pohoršily Nejlepší trapasy na ČT 1

Jak Prima informovala v rámci „Červené změny“, jak proměnám svého programového schématu říká, na diváky čekají i některé další úpravy. Z pondělní přibližně třiadvacáté hodiny mizí repríza populárního kulinářského pořadu Ano, šéfe. Stálice se Zdeňkem Pohlreichem se přesune na neděli a obsadí čas od 21:35 (cca). Právě odtud zmizí již zmiňovaný zábavný pořad Kdo je kdo? Sledovanost posledního dílu Vinařů, který běžel 21. ledna, byla tragická. Seriál si pustilo necelých 230 tisíc diváků s podílem okolo 6 %.