Hlavní navigace

Respekt vyšel s blogy v příloze

Jiří Macich ml.

Týdeník respekt 27. listopadu vyšel spolu se speciální dvacetistránkovou přílohou s vybranými zápisky ze čtenářských blogů, o jejichž spuštění jsme vás před časem informovali. Vydáním této přílohy chceme ukázat, že v rámci blogování vznikají velmi kvalitní texty, které bez problémů ´unese‘ také papír, a to i v tak kvalitním časopise, jako je Respekt. Od přílohy si slibujeme, že otevře blogy širší čtenářské obci, případně že bude inspirovat další čtenáře, aby se sami do blogování na webu…

Týdeník respekt 27. listopadu vyšel spolu se speciální dvacetistránkovou přílohou s vybranými zápisky ze čtenářských blogů, o jejichž spuštění jsme vás před časem informovali.

Vydáním této přílohy chceme ukázat, že v rámci blogování vznikají velmi kvalitní texty, které bez problémů ´unese‘ také papír, a to i v tak kvalitním časopise, jako je Respekt. Od přílohy si slibujeme, že otevře blogy širší čtenářské obci, případně že bude inspirovat další čtenáře, aby se sami do blogování na webu Respektu pustili, uvedl ředitel strategie týdeníku Respekt Miloš Čermák.

Již dříve některé články čtenářů publikované původně v rámci blogu vyšly v papírovém Respektu.

Našli jste v článku chybu?
28. 11. 2006 14:14
hxx (neregistrovaný)
Jen aby jim to neprerostlo pres hlavu. Co se nakonec ukaze ? Ze papirove noviny jsou zbytecne - a profesionalni novinari take.
28. 11. 2006 15:25
Looser (neregistrovaný)
Určitě ne, "normální lidé" musejí také chodit do práce či do školy, proto takové články píší spíše ze záliby a o tom, co je pálí, či zajímá - a to v novinách moc nejde, píše se o tom, co je aktuální, ať se mi to líbí nebo ne/ať je mi to šumák. Kdyby někdo musel psát furt jenom o politice či jiných nemravnostech, tak by ještě rád práci přenechal "profesionálním" novinářům :)