Hlavní navigace

Rovio (tvůrce Angry Birds) uvede svou první aplikaci pro čtečky

Marek Janouš

Zdroj: TechCrunch Budete‑li mít příští týden cestu na Frankfurtský knižní veletrh, pak na stánku Rovia (podle přiložené pozvánky) bude jedenáctého října v deset dopoledne předvedena první aplikace od Rovia pro elektronické čtečky. Více o ní zatím není známo, ale Rovio chce na místě přiblížit svou představu o digitálním vydávání: půjde nejspíše o jejich pohled na to, jak propojovat interaktivitu s informací textovou.

Zdroj: TechCrunch

Zdroj: TechCrunch

Budete‑li mít příští týden cestu na Frankfurtský knižní veletrh, pak na stánku Rovia (podle přiložené pozvánky) bude jedenáctého října v deset dopoledne předvedena první aplikace od Rovia pro elektronické čtečky. Více o ní zatím není známo, ale Rovio chce na místě přiblížit svou představu o digitálním vydávání: půjde nejspíše o jejich pohled na to, jak propojovat interaktivitu s informací textovou.

Našli jste v článku chybu?
24. 10. 2012 10:41
Myshaak (neregistrovaný)

To nejspíš ano, Rovio je tým dotahovačů, např. vezmou celkem nezajímavou hru Crush the Castle a udělají Angry Birds, které mají všechno, co správná hra mám mít - roztomilou grafiku, vtip, zábavu, skvělý level desing, výbornou podporu, dobrou cenu atd... A to se cení, myšlenka je jedna věc, ale schopnost tu myšlenku prodat je možná ještě důležitější...